Vzkazy

Velký bílý špic -Dominik

Máme také velkého bílého špice ,náhradu po velkém stesku po středním bílém špici Mikim .Na internetu jsem ,objevila skvělou chovatelku " Z Moravské chaloupky " která měla jednu fenku Ditu .Právě čekala štěňátka vrh 5 .Narodilo se osm krásných štěňátek a nejmenší Dominik byl náš .Dnes je mu sedm let , všichni ho milujeme a on nás je velice oddaný kamarád .Když s ním jedeme na výlet tak je všude středem pozornosti ,každému se velmi líbí .

Re: Velký bílý špic -Dominik

Zdravím! To vám věřím, že je Dominik středem pozornosti! Velcí špicové jsou majestátní, krásně se nesou, budí respekt a přitom svádí k tomu, aby si je člověk pohladil a pomuchloval se s nimi :)) Naše první fenka je ze stejné CHS. Její jméno v PP je Berta z Moravské chaloupky - doma jí říkáme Bessy. Letos jí bude 11let. Přeji ještě mnoho krásných let ve zdraví s báječným parťákem.

Gratulation

Liebe Spitz-Freunde!
Von Herzen wünschen wir viel Glück zu diesem wunderschönen 8ter Wurf.
Wir wünschen diesen wunderbaren Welpen, dass sie alle zu wunderbaren Menschen und Familien kommen und zeitlebens ein glückliches Dasein haben werden. Die Bilder und die Videos auf der Homepage sind wunderschön.
Es grüßen aus Deutschland sehr herzlich,
Elke Schroll und der Opa, Benno vom Bayerischen Rigi

Re: Gratulation

Vielen Dank für die Glückwünsche. Wir schätzen es wirklich.
Welpen sind gesund und munter und wachsen in Schönheit. Wir sind so glücklich. Ich hoffe, dass zumindest einige Besitzer weiterhin in der Zucht der großen weißen spitz.
Grüße nach Deutschland. Wir wünschen Ihnen viel Freude und Liebe mit Ihrem Hund Freunde.
Šírovi + unsere Bessy

gratulace

moooooc velká gratulace k tak početnému vrhu od bráchy Benjira a celé jeho rodinky, ať se vše daří, štěníci jsou zdraví a rychle rostou,pro maminku Bessynku hodně sil,bude se mít co ohánět.
Jarka & spol.

Blahopřejeme

a moc držíme tlapky, ať se narodí hromada krásných medvídků. Vybrali jste nádherného ženicha, odchovů Tatiany si velmi cením. Zdravím Haganová

Psecci

Moc pekne poctenicko,uz se tesime na ,,Bobika''.

štěňátka

Dobrý večer,dívala jsem se na vaše videa.Štěňátka jsou krásná,vzpomněla jsem si, jak jsme natáčeli naše miminka.Mám taky špice,bílou a černou fenku.Jsou to staré babky,ale miluji je.Až jednou nebudou,chtěla bych si koupit velkého bílého.Přeji Vám mnoho úspěchů v chovu.Zdravím H.O.

Re: štěňátka

Moc děkujeme. Doufáme, že všichni pejsci najdou své nové milující páníčky.

Gratulacia

Vitajte v Rodine chovatelov Velkych Spicov! a zaroven aj gratulacia ku krasnym steniatkam. Bola som milo prekvapena Vasou HP-strankou. Pekne fotky, videa a mile clanky svedcia o tom, ze Berta je skutocnym clenom rodiny a ma dobrych panickov, ktori sa jej prikladne venuju. Taktiez sa mi pacili Vase zodpovedne pripravy na prvy vrh. Prajem Berte a steniatkam vela zdravia a Vam vela radosti so steniatkami. Taktiez Vam zelam vela lasky a trpezlivosti pre dufam aj Vas pokracujuci chov tychto uzasnych, a napriek tomu tak ojedinelych a vzacnych psov - Velky Spic.
S pozdravom Tatiana Krassa
a banda Velkych chlpacov: Rosa, Fiore, Bastien, Leah a Kissme.

Děkujeme !

Malí chlupáči nám dělají velkou radost a doufám, že najdou rodiny, kde je budou také velmi milovat a věnovat se jim. Svou věrností, oddaností a láskou veškeré naše úsilí tak mnohonásobně oplatí.
Se štěňátky se mazlí celá naše rodina a je to tak přirozené, jako bychom to dělali odjakživa :) Máme v úmyslu v chovu pokračovat. I Vám přeji hodně radosti a štěstí s Vašimi nádhernými psy.

Kyjská zahrada blahopřeje

Děkuji za krásnou zprávu o narození štěňátek a přeji jim hodně zdraví a ty nejlepší páníčky.Na mých stránkách je na vrh upozornění s telefonem.Zdravím Jiřina Budínská, Cessy( babička) a Ambra

Poděkování

Moc děkujeme ! Máme velkou radost a děkuji za Vaše cenné rady a vstřícnost:)

Přidat nový příspěvek